Новини

 

Виставка "ІНТЕР'ЄР. МЕБЛІ. ДЕРЕВООБРОБКА" розпочала свою роботу сьогодні в Експоцентрі Вінницької ТПП. На виставці представлені: ексклюзивні елементи декору, меблі, та багато іншого для облаштування житла безпосередньо від виробників.

 

Виставка "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЯРМАРОК" (23 - 25 жовтня 2019 року) відкрилась для відвідувачів в Експоцентрі Вінницької ТПП.

 

16 жовтня в Експоцентрі Вінницької ТПП відкрилась остання садівнича виставка року "ОСІННІЙ САД - 2019". Подбайте про майбутній врожай сьогодні.

 

Осіння виставка "УКРАЇНСЬКА МОДА - 2019" (9-12 жовтня) відчинила двері для відвідувачів в Експоцентрі Вінницької ТПП.

 

Виставка «Дача. Сад. Город. Ландшафтний дизайн» (2-5 жовтня) відкрилась у Експоцентрі Вінницької ТПП

 

Відкрилась для відвідувачів XI міжрегіональна універсальна виставка-ярмарок "МОДНИЙ САЛОН" (25 - 28 вересня 2019 року) в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.

 

"СУЧАСНИЙ ДІМ" XXVI міжрегіональна спеціалізована виставка (18-20 вересня) розпочала роботу в Експоцентрі Вінницької ТПП (вул.Соборна, 68). Вхід вільний

 

“ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ. Одяг, взуття.” XXIII міжрегіональна універсальна виставка в Експоцентрі Вінницької ТПП (вул. Соборна, 68) з 10 по 13 вересня вдчинила двері для відвідувачів.

 

Відкрилась виставка "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЯРМАРОК" (4-6 вересня) в Експоцентрі Вінницької ТПП. Продукти харчування. Одяг та взуття. Запрошуємо вінничан та гостей міста.

 

"Одяг. Взуття. Текстиль" з 27 по 30 серпня в Експоцентрі Вінницької ТПП XX міжрегіональна універсальна виставка-ярмарок

 

Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »