Новини

 

Передноворічна виставка-ярмарок "СВЯТКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП" в експоцентрі Вінницької ТПП - з 28 по 30 грудня! Високоякічні продукти харчування від виробника за найкращими цінами! На другому поверсі - одяг, взуття, подарунки, сувеніри та багато іншог

 

Повідомляємо про скасування запланованої нами виставки творів мистецтв "АРТГАЛЕРА-2021". Бажаємо усім бути здоровими та творчими в прийдешньому Новому році. Адміністрація експоцентра Вінницької ТПП.

 

Передсвяткова виставка-ярмарок “РІЗДВЯНІ ПОДАРУНКИ” з 22 по 25 грудня 2020 року в Експоцентрі Вінницької ТПП вдчинила двері для відвідувачів.

 

Запрошуємо відвідати виставку “НОВОРІЧНИЙ ЯРМАРОК” 15-18 грудня в Експоцентрі Вінницької ТПП (вул. Соборна, 68). Порадуйте близьких святковими подарунками та надихнітся передсвятковою атмосферою.

 

З 8 по 11 грудня відвідайте міжрегіональну універсальну виставку “ЗИМОВІ ФАНТАЗІЇ” в Експоцентрі Вінницької ТПП. Товари легкої промисловості, ялинкові прикраси, сувеніри та подарунки.

 

Універсальна виставка-ярмарок "МОДА. СТИЛЬ. Зима" (1 - 4 грудня) запрошує відвідувачів оновити свій гардероб до зимового сезону.

 

Традиційна виставка "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЯРМАРОК" (25-27 листопада) відкрилась в експоцентрі Вінницької ТПП. Продукти харчування від виробників та товари легкої промисловості.

 

XIII міжрегіональна універсальна виставка-ярмарок "ЗИМОВІ ОБНОВИ" 17 - 20 листопада 2020 року відкрилась для відвідувачів!

 

"ОСІННІЙ РОЗПРОДАЖ" в Експоцентрі Вінницької ТПП. З 4 по 7 листопада відвідайте виставку-ярмарок та придбайте якісниі товари легкої промисловості за зниженеми цінами!

 

З 28 по 30 жовтня в Експоцентрі Вінницької ТПП проводиться "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЯРМАРОК". Найякістіші продукти харчування від виробників та товари легкої промисловості.

 

Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »