Новини

 

Виставка "СТИЛЬ. ВЕСНА" (23 - 26 лютого 2021 року) відкриває весняний сезон моди в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.

 

Виставка "ПРИСАДИБНЕ ГОСПОДАРСТВО" дарує вінничанам та гостям міста в морзні дні часточку весни з 16 по 19 лютого 2021 лютого. Завітайте за якісним посадковим матеріалом та гарними обновками в Експоцентр Вінницької ТПП з 10.00 до 18.00.

 

З 9 по 12 лютого в Експоцентрі Вінницької ТПП (вул. Соборна, 68) - найсвіжіщі якісні продукти харчування від безпосередньо виробника на продуктовій виставці "ПРОДІНДУСТРІЯ" та ярмарку "Купуй вінницьке!". Також представлена окрема експо

 

З 2 по 5 лютого міжрегіональна універсальна виставка-ярмарок "МОДНИЙ САЛОН. зима-весна" запрошує вінничан та гостей міста в Експоцентр Вінницької торгово-промислової палати (вул. Соборна, 68) за обновками для гардеробу та чудоим настроєм!

 

"ЗИМОВИЙ РОЗПРОДАЖ" з 26 по 29 січня відкрив виставковий сезон 2021 року в Експоцентрі Вінницької ТПП. Товари від виробників та їх представників зі всієї України за помірими цінами чекають на нових власників у виставкових залах

 

Експоцентр Вінницької торгово-промислової палати починає новий сезон! Усі виставки та ярмарки 2021 року будуть починатись у Вівторок. Заходи проводяться з дотриманням усіх карантинних норм та техніки безпеки.

 

Передноворічна виставка-ярмарок "СВЯТКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП" в експоцентрі Вінницької ТПП - з 28 по 30 грудня! Високоякічні продукти харчування від виробника за найкращими цінами! На другому поверсі - одяг, взуття, подарунки, сувеніри та багато іншог

 

Повідомляємо про скасування запланованої нами виставки творів мистецтв "АРТГАЛЕРА-2021". Бажаємо усім бути здоровими та творчими в прийдешньому Новому році. Адміністрація експоцентра Вінницької ТПП.

 

Передсвяткова виставка-ярмарок “РІЗДВЯНІ ПОДАРУНКИ” з 22 по 25 грудня 2020 року в Експоцентрі Вінницької ТПП вдчинила двері для відвідувачів.

 

Запрошуємо відвідати виставку “НОВОРІЧНИЙ ЯРМАРОК” 15-18 грудня в Експоцентрі Вінницької ТПП (вул. Соборна, 68). Порадуйте близьких святковими подарунками та надихнітся передсвятковою атмосферою.

 

Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »