Новини

 

З 8 по 11 червня в Експоцентрі Вінницької ТПП проходить виставка-ярмарок "ЛІТНІЙ РОЗПРОДАЖ"! Широкий асортимент товарів легкої промисловості від вітчизняних та закордонних брендів.

 

Виставка-ярмарок "СТИЛЬ. ЛІТО" (25 - 28 травня 2021 року) відкрилась для відвідувачів. Стильні товари легкої промисловості, все для літнього відпочинку та святкова атмосфера в залах експоцентру Вінницької ТПП саме для Вас. Вхід вільний!

 

Відкрилась традиційна виставка-ярмарок товарів легкої промисловості "МОДНИЙ САЛОН. Літо". Отримайте задоволення від гарних обновок, завітайте в Експоцентр Вінницької ТПП (вул.Соборна, 68) з 11 по 14 травня.

 

"ВЕЛИКОДНІЙ ЯРМАРОК" (27 - 30 квітня 2021 року) відкрився в Експоцентрі Вінницької ТПП (вул.Соборна,68). Придбайте все необхідне для Пасхального столу і Великоднього кошика. Одяг, взуття, сувеніри та подарунки.

 

Виставка-ярмарок "МОДА. ВІДПОЧИНОК" проходить в Експоцентрі Вінницької ТПП з 20 по 23 квіня 2021 року. Запрошуємо оновити Ваші гардероби до відпускного сезону та просто підняти собі настрій позитивною атмосферою виставки..

 

З 6 по 9 квітня "МОДА. СТИЛЬ. весна" - універсальна виставка-ярмарок запрошує відвідувачів оновити свій гардероб до весняного сезону.

 

"КВІТУЧИЙ САД" в експоцентрі Вінницької ТПП (вул.Соборна, 68) з 30 березня по 2 квітня 2021 року. На виставці-ярмарку представлено саджанці, насіння, декоративні рослини, засоби захисту рослин та добрива, садово-городній інвентарТа багато іншого

 

У зв'язку з посиленням карантиних обмежень повідомляємо про тимчасове припинення роботи експоцентру та скасування найближчих виставкових заходів.

 

Найякісніші продукти харчування від виробника, товари легкої промисловості, насіння та саджанці представлені на виставці "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЯРМАРОК" з 10 по 12 березня 2021 року в експоцентрі Вінницької ТПП (вул. Соборна, 68).

 

Вишукані прикраси, подарунки, косметика та парфуми, різноманітний одяг та багато інших товарів на найвибагливіші смаки представлені на передсвятковій виставці-ярмарку “ДЛЯ ЖІНОК-ВСЕ!” з 2 по 5 березня в Експоцентрі Вінницької ТПП.

 

Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »