Прес-реліз спеціалізованих виставок “СУЧАСНИЙ ДІМ” та "МЕБЛІ. ІНТЕР'ЄР. ДЕРЕВООБРОБКА" з 21 по 24 вересня 2021 року в Експоцентрі Вінницької ТПП

 

 

З 21 по 24 вересня відбудуться спеціалізована виставка будівельної індустрії “СУЧАСНИЙ ДІМ”.
У виставці приймають участь понад 50 компаній з декількох областей України. Тут можно ознайомитись з широким спектром сучасних будівельних технологій, товарів та послуг, починаючи від проектних робіт і закінчуючи облаштуванням житла та благоустроєм території.
 
Серед експонентів присутні як відомі компанії з багаторічною історією, такі як ПРАТ “Вінницький завод “Маяк”, “Барський машинобудівний завод”, так і фірми, що тільки починають виходити на український ринок та динамічно розвиваються.
Одночасно із будівельною буде проходити і спеціалізована виставка “Меблі. Інтер'єр. Деревообробка”. Серед  представлених фірм особливе місце займає група компаній “Інтекс” з Кам'янця Подільського, на стенді якої буде експонуватись широка гамма деревообробного інструменту.
 
Вражають дизайнерською думкою та красою меблів і виробів із дерева та заліза стенди компаній “Mebli Ro Max”, “PORTEDELLA”, “Berdysh Metall ART” та інших.

 


Під час виставок відбудуться різноманітні презентації, майстер-класи тощо.
23 вересня о 13.00 в конференц-залі Експоцентру відбудеться презентація інноваційних продуктів – рекуператорів тепла компанії “PRANA PLATINUM”.


ЧАС РОБОТИ ВИСТАВКИ:
21 вересня 11.00-18.00
22-23 вересняя 10.00-18.00
24 вересня 10.00-16.00