Творчі новинки митців Вінниччини представлені на виставці творів мистецтв "АРТГАЛЕРА-2018" з 12 по 21 січня в Експоцентрі Вінницької ТПП (Соборна, 68) з 10.00 до 18.00

XX виставка творів мистецтва "АРТГАЛЕРА - 2018"

Вінницька торгово-промислова палата продовжує добру традицію підтримки культурно-мистецького життя краю і підтверджує репутацію одного з самих авторитетних арт-майданчиків. Експоцентр ВТПП запрошує всіх поціновувачів мистецтва на традиційну зимову виставку образотворчого мистецтва,.

 

 

Триватиме виставка з 12 по 21 січня і презентуватиме живопис, скульптуру, графіку та декоративно-прикладне мистецтво. Тематика виставки вільна.

 

Щороку відбір творів проводиться виставкової комісією, до складу якої входять відомі та заслужені вінницькі художники і мистецтвознавці. На суд вінничан пропонуються лише найкращі нові роботи майстрів, які були створені протягом року що минув.

 

 

 

«Артгалера» спроможна поєднати роботи митців, що працюють в абсолютно різних стилях і напрямках мистецтва, а також як членів Національного союзу художників, знаних вінницьких майстрів пензля так і талановитих учнів художніх шкіл та студій міста.

 

 

Традиційно першу залу віддано під експозицію дитячих та юнацьких робіт. Для юних авторів велика честь приймати участь у такій виставці.

Розмаїття стилів та технік в представлених робах яскраво окреслює сучасні та майбутні тенденції, дозволяє побачити нових талановитих митців та помилуватись творами вже відомих художників.

 

Роботи більше 100 художників Вінницької області розміщені в головному залі виставки. В цьому році в виставці беруть участь майстри з багатьох районів області та міста Вінниці. Глядачам представлені понад 200 робіт живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва.


Творчі новинки митців Вінниччини можна буде побачити до 21 січня з 10.00 до 18.00 в Експоцентрі Вінницької ТПП за адресою: вул. Соборна, 68.