Выставка строительных и отделочных материалов, керамики и сантехники, строительных услуг. Винница, экспоцентр торгово-промышленной палаты

СТРОЙМАРКЕТ - 2009

XII межрегиональная специализированная выставка
1 - 4 квітня 2009 року
 

Підсумки минулих виставок

 

З 15 по 17 квітня 2015 року в Експоцентрі Вінницької ТПП відбулася ХVІІІ міжрегіональна спеціалізована виставка “Будмаркет”.

У виставці прийняли участь понад 50 компаній з п'яти областей України та м. Києва.

В рамках виставки в Конференцзалі Експоцентру відбулися спеціалізовані семінари - “ТМ “SILTEK” - Сучасні матеріали для якісного будівництва”, а також презентація опалювального обладнання від польського виробника “Metal – Fach”.

Вінничани та гості міста отримали чудову нагоду ознайомитись з новітніми розробками та різноманітною продукцією будівельної галузі, а також нестандартними дизайнерськими рішеннями.

Загалом виставку відвідали близько 4500 відвідувачів.

Традиційно досить потужно були представлені виробники та постачальники дверей, металопластикових конструкцій, профнастилу, металочерепиці та інших будівельних матеріалів. Серед них були як постійні учасники такі як: ТОВ “Катос”,ТОВ “Поділля — Залізобетон”, ТМ “LUVIN”, ТОВ “Гепард-Компані”, ТМ “Мегаполіс”, ПП “Делешер”, ТОВ “КМП Бліц”, ТОВ “Шана-М”, ТОВ ТД “Оріон”, ВКПП “Тонус-Плюс” так і учасники, які вперше з'явилися у виставкових залах Експоцентру, а саме: ТМ “Кардинал”, ТМ “GALECO”, ТОВ “Віконенко” ТМ “ПЕРФЕКТ”.

Опалювальне та інше енергозберігаюче обладнання і матеріали користувалися традиційним попитом у відвідувачів. Цю продукцію представляли такі фірми, як: ТОВ “Теос”, ТОВ “ВІНСТАЛ”, Гуртовня “Екодім”, ПП Пампуха М. В., компанія “М-Клімат” та інші.

Послуги по проектуванню, будівництву, реконструкції та облаштуванню житла представляли такі компанії, як: ПП БК “АВЕО”, ПП Грушко В.П., ТОВ “МУР”, ПП “ПРАКТИК БУД”, ПП Редчик І.В. “Лабораторія Зодчого”, ТОВ “СІТІЕКОБУД”, ТОВ “ТОРОС ВОРОТА” та інші.

Окремо потрібно відмітити цілий ряд фірм, які представляли продукцію та послуги по облаштуванню житла. Без цих експонентів виставка не виглядала б так красиво і елегантно, саме вони створили атмосферу домашнього затишку та уюту.

Це і постійний партнер будівельних виставок у Вінниці — журнал “Ковальська майстерня”, експозиція якого та ще декількох представників вінницьких ковальських фірм представляли мистецтво художньої ковки, і виробники камінів — Салон-магазин “Каміни”, салон “Преміум Стоунс”, магазин “ШИК. МРАМОР”, і “Аsк — паркет» (художній паркет), і ПП Скорбач А. П. (“натяжний паркет”) і виробники виробів з нержавіючої сталі — ПП “Ларіс” і інші учасники, без яких весняне будівельне свято у Вінниці просто не відбулося б.

Підводячи підсумки та враховуючи сучасні реалії сьогодення, організатори та учасники виставки залишилися задоволеними проведеним заходом та його результатами і сподіваються, що в майбутньому будівельна виставка буде набирати все більших обертів і постійно вдосконалюватись і розвиватися.